Jag skulle behöva mer dataträning. Säljer Klick Data dataträningar?



Hej,
Ja, vi är specialister på dataträning och erbjuder ett brett sortiment av dataträningar i en rad dataprogram på den svenska marknaden.

Alla behöver dataträning idag. Tyvärr saknar de flesta företag en vettig strategi för sin personals behov av kontinuerlig dataträning. Våra kunder har upptäckt hur smart det är att satsa på en Sitelicens för sin personal där alla kan till en mycket låg kostnad få dataträning när de behöver.

Med Klick Data och Klickportalen K3 får all personal tillgång till vår webbportal Klickportalen K3 som har all dataträning man i regel behöver. Och det vi inte har producerat själva, med alla våra ekurser som är marknadens ledande dataträning, kan ni själva lägga upp och utbilda er i med egenproducerat material.

Så på frågan om vem ni skall vända er till för individuell dataträning eller gruppträning för dataundervisning för ert företag så är det enkla och trygga svaret: Klick Data.

Varmt välkomna att ta kontakt eller läsa mer om fördelarna med Klickportalen K3 här